O SÚŤAŽI

O čom je projekt „Vysnívaj si Slovensko“?

Vysnívaj si Slovensko je reakciou na ťažkú situáciu, v ktorej sa Slovensko spolu s ostatnými krajinami ocitlo. Naším cieľom je upriamiť pozornosť na ľudí, ktorí nám pomáhajú epidémiu zvládnuť a tiež pripomenúť, že práve v týchto chvíľach je pre každého z nás dôležité nestratiť schopnosť snívať. Tieto slová platia obzvlášť pre mladú generáciu, pre ktorú je náš projekt určený a sú vyjadrené aj v jej motte - Vďaka hrdinom dneška môžeme snívať o zajtrajšku.

Kto sa môže zapojiť?

Vysnívaj si Slovensko je určené pre mladú generáciu od 0 do 25 rokov. V súlade s vyššie uvedeným mottom je možné nahrať na našu stránku príspevky, ktoré ukážu vašich hrdinov dnešných dní, alebo priblížia o čom snívate až opatrenia skončia a ako si po ich skončení predstavujete naše Slovensko.

Samozrejme počítame s tým, že najmä mladším deťom môžu pomôcť s ich dielkami rodičia. Rovnako tak môžete vytvoriť svoj odkaz aj ako kolektív.

Ako sa dajú získavať ceny?

Spolu s partnermi sme ako malú odmenu pripravili aj možnosť vyhrať atraktívne ceny: tablety, elektronické čítačky kníh, legá atď.. Ceny sú rozdelené podľa vekových kategórií , pričom pre každú je pripravených 15 cien, ktoré budú určené na základe žrebovania.

Okrem týchto cien sme rozhodli oceniť aj tie dielka, ktoré nás zaujmú svojím obsahom, alebo prevedením podobnými cenami ako budú v danej kategórii žrebované.

Ako zaslať príspevok?

Zaslať príspevok je jednoduché – zaregistrujte sa na stránke a po vstupe do vášho konta jednoducho napíšte názov príspevku, ktorý potom nahráte načítaním súboru, ak ide o obrázok, alebo prekopírovaním textu, v prípade slovesného diela..

Môžem poslať aj viac príspevkov?

Počet príspevkov, ktoré zašlete, nie je limitovaný. Každý príspevok bude mať vlastné číslo, ktoré bude zaradené do žrebovania.

Dokedy projekt trvá?

Príspevky je možné vkladať na stránku od 1.5. 2020 do 14.6.2020. Úplné pravidlá nájdete TU. Držíme palce :-)
HORE